Penzion Sazava Koralek
Penzion Koralek ubytovanie Sazava Aktuálne počasie hmla
Aktuálne počasie
Denná tepl.: 5 °C
Nočná tepl.: -4 °C
Vietor: 6 m/s
 
Odporúčajte tyto stránky:

Penzion Koralek / Sazava

Novo zrekonštruovaný rodinný penzión Korálek v Sázave ponúka úplný pokoj a súkromie k Vašej spokojnej dovolenke. Penzión leží na ľavom brehu rieky Sázavy, v historicky významnom meste Sázava.

Vďaka polohe penziónu Korálek majú hostia možnosť vyberať zo širokej ponuky voľnočasových aktivít - rieka Sázava nielen pre vodákov a rybárov, cyklotrasy, turistika a mnoho pamiatok v okolí.

Penzión Koralek v Sázave ubytovanie
Ríše snov - najväčší štvorlôžkový apartmán je bezbariérový, priestranný, so slnečnou obývacou izbou. Kuchyňa je kompletne vybavená - chladnička, sklokeramická doska, mikrovlnná rúra a rýchlovarná kanvica. V kúpeľni apartmánu sa nachádza vaňa a ľahko prístupný záchod a umývadlo. V obývacej izbe je trojmiestny rozkladací gauč, v spálni je priestranné dvojlôžko. Apartmán je vykurovaný pomocou plynového kotla. Do tohto apartmánu je možné pridať prístelky, podľa počtu požadovaným miest.

Búrková romancia - dvojposteľový apartmán s oddeleným vchodom poskytuje vysoko komfortné, intímne ubytovanie s vybavenou kuchynkou, chladničkou, dvojplatničkou, mikrovlnnou rúrou a rýchlovarnou kanvicou. V spálni je dvojlôžková posteľ. V kúpeľni je sprchový kút s vykurovacím rebríkom. Tento apartmán je vykurovaný akumulačnými kachľami.

Staré časy - v tomto apartmáne je pre hostí pripravená izba s jedálenským stolom a dve jednolôžkové postele. Vybavená kuchyňa dvojplatničkou s rúrou, mikrovlnou rúrou a rýchlovarnou kanvicou. Kúpeľňa disponuje priestranným sprchovacím kútom so závesom, toaletou a vykurovacím rebríkom. Celý apartmán je bezbariérový a je možné pridať až dve prístelky.

Penzion Korálek ubytovanie v Sázave služby
Sázavský penzión Korálek ponúka bezbariérové ​​apartmány s vybavenou kuchyňou, internetové pripojenie WIFI, postieľky pre najmenších, podklady pre Vaše výlety, úschovňu bicyklov, detské hračky a stolné hry. Možnosť vyprania bielizne, zapožičanie žehličky, žehliacej dosky, sušiaku na bielizeň. Parkovanie priamo pred objektom penziónu Korálek Sázava.

Sázava ubytovanie penzión Korálek záhrada
Zastrešená pergola poskytuje možnosť celoročného užívania s možnosťou grilovania nezávisle na počasí. Rozkladací stôl a 6 pohodlných polohovateľných kresielok priamo nabáda k pokojnému tráveniu voľného času.

Na záhrade penziónu Korálek na Sázave je detský kútik s krytým pieskoviskom a šmýkačkou. Malý plaváčkovia sa môžu vyblázniť v nafukovacom bazéne s rozmermi 3 x 2m, a ešte menšie deti môžu mať ešte menší bazénik. Samozrejme do bazéna môže každý, otužilci do rieky. Pre Váš komfort je u bazénika ďalšie posedenie a slnečník, ktorým je možné zatieniť bazén.

Na brehu rieky Sázavy sa dá posedieť aj pri táboráku. Pripravené sú lavičky, prúty na opekanie, stačí len dobehnúť do blízkeho lesa pre drevo.

Ubytovanie v Sázave penzión Korálek turistika
Sázavský kláštor, povesťami opradená Prokopova studnička, Čertova brázda. Talmberk 6,5 km, hrad Český Šternberk 12 km, zámok Konopiště 25 km ... Múzea, Posázavský pacifik, Hvezdáreň Ondrejov 13 km, Ladov kraj 18 km, ... V každom apartmáne nájdete zložku s podkladmi pre Vaše výlety vrátane cestovných poriadkov. V meste Sázava sú tiež otvorené turistické informácie a verejný internet.

Penzion Sazava Koralek - Služba na recepcii je 24 hodínPenzion Sazava Koralek - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýPenzion Sazava Koralek - Pri hotely je vlastné parkoviskoPenzion Sazava Koralek - možnosť pripojenia na internetPenzion Sazava Koralek - k dispozícii letná terasaPenzion Sazava Koralek - Televizor má príjem satelitných  programůPenzion Sazava Koralek - Izby s vlastnou kúpelkouPenzion Sazava Koralek - Izby s vlastnou toaletouPenzion Sazava Koralek - Iybz sú vybavené televízorom